Haber

Beylikdüzü Belediyesi annelerin yanında

İSTANBUL (IGFA) – İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde yaşayan anneleri ve anne adaylarını yalnız bırakmayan Beylikdüzü Belediyesi’nin düzenlediği “Hamile Okulu”, “Anne-Bebek Pilatesi” ve “Hamile Yogası” için kayıtlar başladı.

Annelere ve anne adaylarına her alanda destek olmayı sürdüren Beylikdüzü Belediyesi’nin düzenlediği “Hamile Okulu”, “Anne-Bebek Pilatesi” ve “Hamile Yogası” için kayıtlar başladı. Gebelik Okulunda; Anne adaylarının rahat bir hamilelik, sağlıklı bir doğum süreci ve bilinçli bir doğum sonrası dönem geçirmesine yardımcı olmak amacıyla alanında uzman kişiler paylaşımlarda bulunacak. Hamile Yogasında anne adayları; Doğum sürecini kolaylaştırmak ve bu süreci sağlıklı bir şekilde geçirmek için eğitmenler eşliğinde yoga yapacak.

Yeni annelerin yanı sıra anne adaylarını da unutmayan Belediye tarafından düzenlenen “Anne-Bebek Pilatesi”nin amacı, anne-bebek arasındaki bağın güçlendirilmesi, bebeklerin bedensel ve ruhsal açıdan geliştirilmesi ve annelerin doğum sonrasında kilo vermelerini kolaylaştırmaktır. Programlara kayıt yaptırmak isteyenler Belediyenin 444 09 39 numaralı davet hattından detaylı bilgi alabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu